JeugdwerkOverig

Afmaken van de verbouwing jeugdruimtes (Schatkamer en zolder)
De zalen van gebouw Antenne waren al klaar, maar nu zijn de jeugdruimtes ook weer spic en span.

Er was al een goed begin gemaakt met het opknappen van de ruimtes, (in eigen beheer) maar door het vertrek van een aantal gemeenteleden was dit stil komen te liggen. Ik had de schone taak om deze klus weer op te pakken en af te maken. Wat is het dan fijn dat je op verschillende gemeenteleden kan rekenen! Want er moet toch altijd weer meer gebeuren dan je gedacht had en dan is het fijn dat je met een groep helpers dit tot een goed einde kan brengen. Op een paar kleinigheidjes na zijn de ruimtes nu helemaal klaar voor gebruik. De jeugd van onze kerk kan, zodra het weer mag, in supermooie ruimtes samen komen!

Dank aan alle, schilders, stylistes, elektriciens, regelaars, schoonmakers en klussers. Jullie zijn kanjers!