Muziek

Heb jij altijd al eens willen zingen bij een koor maar twijfel je nog? Dan is dit voor jou de kans om letterlijk én figuurlijk te komen proeven bij To You!

Dinsdag 9 januari start het koor het nieuwe jaar gezellig met een drankje en hapje. En beginnen we met het instuderen van het prachtige muziekstuk “Harvest of Sorrows” die we 24 maart 2024 mogen uitvoeren.

Je hoeft niet direct lid te worden maar voel je welkom om te komen proeven van ons koor. Een koor waarbij leden omzien naar elkaar, met passie én enthousiasme zingen van eigentijds tot licht klassieke (religieuze) muziek. De repetitieavonden zijn serieus maar ook gezellig!

 

Wees welkom op 9 januari van 19:45 – 22:15 uur in de Regenboogkerk, Beekstraat 33 te Epe. Voor meer info: www.toyouepe.nl of tel.: 06 50802687

Logo ToYou