Overig

Door de EO werden we benaderd met de vraag of we weer mee wilden werken aan het programma :”Zie je zondag”. Hiervoor vond er een interview plaats in het voormalig klooster Sion in Diepenveen over het reilen en zeilen van onze kerk in corona-tijd.

Ook zijn er opnames gemaakt in onze kerk van “Kerk op schoot” (de bruiloft te Kana), waarin twee kinderen hun medewerking verleenden als bruidspaar. Ze waren prachtig aangekleed en speelden hun rol vol overtuiging!

De regisseur vond het leuk als we met twee andere kinderen een knutselactiviteit zouden doen, die bij het thema paste. Zij hebben een hartje gemaakt van wol en dit met een lief kaartje erbij bezorgd in onze buurt. Alles is op film gezet en de kinderen genoten zichtbaar van de belangstelling.

Kijkt u ook?

Zondag 14 februari | 09.20 uur | EO NPO2

https://www.npostart.nl/zie-je-zondag/VPWON_1309347