Advent en KerstJeugdwerk

Hoe moet dat nu met het kerstproject ‘Lichtpuntjes’?
De kerstster is nog niet helemaal vol met lichtpuntjes en de kerkdiensten zijn online door de lockdown. Hoe moet dat goed komen?
We verklappen nog niet hoe, maar het komt goed! Kijk allemaal naar de dienst op eerste kerstdag.

Terugkijken op een geslaagd kerstproject
Ook al gaat de verrassende afronding van het project nog komen, wij kunnen al wel aangeven dat we terugkijken op een zeer geslaagd kerstproject met de kinderen en als gemeente! Er zijn veel lichtpuntjes benoemd en de kinderen hebben plezier beleefd bij het ophalen daarvan met de hengelemmer. Elke week heeft een kind met een ouder de adventskaars aangestoken en waren er toffe activiteiten in de kinderdienst.

Dank aan de kinderdienstleiding en andere helpers die dit mogelijk hebben gemaakt!

Lichtpuntje voor vluchtelingenkinderen
Rainbow de Duif ging naar Griekenland, naar de vluchtelingenkinderen die wel een lichtpuntje kunnen gebruiken. De collecte van de afgelopen weken ging dan ook naar dit goede doel. En dan is er de kerstmusical die over geluk gaat en het plaatje compleet maakt.

Daar ga je als gemeente toch van stralen! En dat is dan, wat we iedereen toewensen:

Fijne kerstdagen en een stralend 2022!
Geniet van de feestdagen en de kerstvakantie. Wij nemen deze tijd (tot 14 januari a.s.) ook om tot rust te komen, om daarna met onze jeugd weer te gaan knallen!

Groetjes,

De jeugdouderlingen