Jeugdwerk

Helaas kunnen de Kerstchallenge en Filmmiddag voor onze jeugd niet doorgaan vanwege de aangescherpte maatregelen. En omdat ook alle andere samenkomsten en activiteiten rond de feestdagen wegvallen, dachten wij dat onze tieners wel wat afleiding konden gebruiken. Daarom organiseren we tijdens de lockdown elke week een super gave digitale activiteit!

Wat gaan we doen?

Dinsdag 22 december, 19:30 uur Foute kersttruien bingo
Dinsdag 29 december, 19:30 uur Oud en nieuw (mis)baksel challenge
Vrijdag 8 januari, 19:30 uur Fun met rode bekers
Vrijdag 15 januari, 19:30 uur Kraak de code avond

Geef je snel op!

De activiteiten vinden plaats via Teams. Geef je daarom tijdig op door een mail te sturen naar kastland@dds.nl. Je ontvangt dan voor aanvang van de activiteit een link om digitaal deel te nemen. Zorg dat je een computer hebt met het programma Teams erop.

Doe je mee?